O firmie

Opis działalności firmy PSW.

Kompleksowe usługi wysokościowe

Firma PSW od 2014 r. świadczy usługi w zakresie specjalistycznych prac wysokościowych z zastosowaniem technik dostępu linowego. Prace wykonujemy głównie metodami alpinistycznymi, lecz nasi pracownicy posiadają również uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem wysokościowym pozwalającym wykonywać wszelkie usługi w miejscach trudno dostępnych.


Na obiektach wysokich i trudno dostępnych prace prowadzone są przy użyciu technik alpinistycznych bez uszkodzeń elewacji i otoczenia obiektów, jakie występują podczas wykonywania robót z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu oraz rusztowań. Zapewniamy również szybki termin realizacji oraz niższe koszty w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Jednocześnie nie utrudniamy działalności w obiektach, na których pracujemy. Podczas prac stosujemy atestowany sprzęt, zgodny z międzynarodowymi normami.

Kursy, szkolenia i warsztaty wspinaczkowe

Prowadzimy kursy, szkolenia i warsztaty wspinaczkowe oraz treningi personalne. Organizujemy obozy wspinaczkowe i imprezy integracyjne. Warsztaty oraz szkolenia mają na celu promowanie sportów górskich a przede wszystkim poprawę bezpieczeństwa podczas wspinania w naturalnych skałach, jak i obiektach sportowych.


Wszelkie zajęcia skierowane są do wszystkich osób początkujących i średnio zaawansowanych oraz osób doświadczonych. Dla ludzi, którzy złapali przysłowiowego bakcyla i w związku z powyższym chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie wspinaczki sportowej uprawianej w naturalnym środowisku, jak i na obiektach sztucznych, sportowych. Zapraszamy również osoby, które mają już doświadczenie we wspinaczce, ale chcą przypomnieć sobie, techniki lub usystematyzować swoją wiedzę oraz wymienić się doświadczeniem i swoim poglądem na tematy z zakresu technik linowych, bezpieczeństwa oraz wspinaczki.


Stawiamy na bezpieczeństwo

Doświadczeni i wyszkoleni pracownicy to gwarancja wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa wykonywanych prac. Dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym jesteśmy coraz doskonalsi w naszej profesji i możemy na bieżąco dostosowywać się do zmian zachodzących na rynku. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją.


Pracownicy PSW posiadają międzynarodowe uprawnienia oraz certyfikaty takie jak: